top of page

Poznaj naszą firmę

Świadczymy kompleksowe usługi projektowania i produkcji mebli na wymiar z płyt meblowych. Stworzyliśmy bogatą ofertę, aby nasi klienci mogli czerpać wszelkie korzyści z posiadanego przez nas doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu w sprawie umówienia terminu bezpłatnego pomiaru! 

Jak działamy

Przy tak wielu opcjach w branży meblarskiej znalezienie idealnego dopasowania może być trudne. Dlatego w Caro jesteśmy dumni z tego, że oferujemy gamę produktów, które zaspokoją Twoje potrzeby, w cenach, które nie rozbiją banku. Napisz do nas a pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz, z pomocą projektanta, który zaproponuje pomysły dopasowane do Twoich potrzeb. Zacznijmy już dziś!

03-caro-montaz-kuchni.jpeg

Wstępna faza projektowa

Wybierz meble dla siebie a my zaprojektujemy je, pod każdy wymiar.

wiz-01.jpg

Projekt i szacowanie
kosztów

Przedstawimy projekt idealnie dopasowanych mebli, wraz z wyceną.

Terminowy montaż mebli

Nasi fachowcy zamontują Twoje meble w ustalonym wspólnie terminie.

06-caro-montaz-mebli-lazienkowych (1).jpg

Dbałość o każdy
detal

Nasz zespół zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów zawsze trzyma rękę na pulsie, a połączenie wyjątkowych narzędzi i technologii sprawia, że jakość usług jest zawsze najlepsza. 

01-caro-montaz-kuchni.jpeg

Gwarancja jakości

Od momentu otwarcia naszej działalności wiemy, że chcemy robić to, co robimy z pasją i pełnym zaangażowaniem: wykonywać najwyższej jakości, meble na wymiar stworzone z płyty MDF. Z dumą dostarczamy produkty idealnie dopasowane do przestrzeni oraz do klienta. Na nasze usługi oraz produkty, otrzymujesz gwarancję jakości. 

Nasze podejście jest proste — produkty najwyższej jakości to doskonały sposób na piękny i funkcjonalny dom. 

Aby zapewnić najwyższą jakość produktów, współpracujemy z najlepszymi producentami i projektantami w branży. Gdy znajdziesz to, czego szukasz, gwarantujemy płynne rozliczanie i dostawę z całodobową obsługą. Zapoznaj się z naszą ofertą jeszcze dziś.

Stwórz z nami dom marzeń.
Omówmy Twój projekt już dziś.

bottom of page